Om Drinkbolaget

Vad vi gör

Drinkbolaget är ett leverantörsbolag som jobbar med import, försäljning och distribution av produkter och tjänster inom bar & restaurangbranschen.

För att se våra priser samt få möjlighet att beställa våra produkter var god registrera dig under ”Webshop”, antingen som företagskund eller privatkund.

Nyhetsbrev

Skriv gärna upp er på vårt nyhetsbrev för att få de senaste nyheterna, erbjudanden samt drinktips m.m genom att klicka här.

Här finns vi

Faktureringsadress

c/o Nils Nilson
Språkgränd 37
907 33 Umeå

Organisationsnummer

969752-7415

Besöksadress

c/o BIC Factory
Umestan hus 7
903 47 Umeå

Vi på Drinkbolaget

Nils Nilson

Verksamhetsansvarig
+46 730 21 55 23
nils@drinkbolaget.se

Taha Moein

Verksamhetsansvarig
+46 702 18 63 27
taha@drinkbolaget.se

Oscar Hernandez

Säljare, Södra Sverige
+46 768 38 94 08
oscar@drinkbolaget.se

Gino Pettersson

Säljare, Södra Sverige
+46 733 86 96 45
gino@drinkbolaget.se

Christian Perez

Barutvecklingskonsult / Barutbildning, Sverige & Norge
+46 73-981 67 47
christian@drinkbolaget.se

Ted Chen

Säljansvarig, Stockholm
+46 708 88 59 81
ted@drinkbolaget.se